Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

hakkımızda

Sektörün lüzumlarını tahlil eden ve alıcılarına profesyonel hizmeti misyon edinmiş lifecreatmiy’i yakından tanımaya ne dersiniz?
İnternet dünyası pek çok belirsizi birliktesi getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli seçimi olan Verinet İnternet, 2019 Kasım ayında, Tokat’da faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karışık çalışmaları en pratik çözümlerle galibiyete eriştirmek misyonu ile kurulmuş olan işletmemiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen sene alıcı portföyünü çoğaldıran işletmemiz, devam eden senelerde yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün lider işletmeleri arasında yerini aldı.

Günümüz web siteleri için ehemmiyetli olan içerik gereksinimi mevzusunda, firmamızın markası olan İçerik Yazdır ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde bir hayli müessesesel ve fertsel alıcıya hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik lüzumlarını nitelikli bir biçimde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her Zaman büyüyüp, web gereksinimlerine en doğru yanıtı vermeyi vizyon edinmiş Lifecreatmiy İnternet olarak, üç değişik proje ile sektörün en ehemmiyetli dalları olan ” içerik, editörlük, tanıtım yazısı ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Altı değişik markamız ile de, “Web Bilgi” gibi alanlarda alıcı bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Lifecreatmiy İnternet olarak, gelişime odaklanmış ve her zaman günün ilerisinde olma ilkesiyle, hem alıcılar hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi bireyler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.